niedziela, 29 czerwca 2014

Zakupy i śliniak dla Tomaszka...

Jakiś czas temu poszalałam z zakupami. Jestem zachwycona absolutnie wszystkim co kupiłam:


Najbardziej podoba mi się tablica magnetyczna. Czaiłam się z jej kupnem od jakiegoś czasu. Oczywiście musiałam tez dokupić podstawkę. Dodatkowo też wzięłam znacznik:


Spodobało mi się bardzo robienie śliniaków, więc dokupiłam jeszcze dwa kolorowe. Kupiłam też kawałek taśmy na zakładkę do książki. Może w końcu uda mi się dla siebie jakąś zrobić ;-)


Ramka do haftu sprawdza się świetnie. Polecam wszystkim zakupienie jej zamiast tamborka. Ja zakupiłam drugą...większą, by mniej ją przesuwać przy większych obrazkach. Na zdjęciu jest jeszcze wieszaczek. Nie wiem jeszcze co na nim powieszę, ale coś się zawsze znajdzie. Do bobinek kupiłam nawijak.


W mojej paczuszce znalazło się też kilka baz do kartek z pięknymi wytłoczeniami oraz gwiazdka z drucików. Gwiazdkę wykorzystam do ozdoby choinkowej. Mam koraliki z których nie wiem co zrobić, więc gdy zobaczyłam te gwiazdki od razu moja wyobraźnia zadziałała :-)


A niebieski śliniaczek już został sprezentowany koleżance. Tym razem ciuchcia:


razem z karteczką zrobioną tak na szybko:


2 komentarze:

  1. Takie zakupy potrafią wprawić w dobry nastrój :) Śliniaczek po prostu uroczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie zakupy to super sprawa. Tablice mam i jestem zadowolona, kupiłam ostatnio znacznik ale chwilowo testuje go siostra :)

    OdpowiedzUsuń